O VODÍTKÁCH

Vodítka vyrábíme z designů šíře 2 a 2,5cm. Lze je samozřejmě – dle Vašeho vkusu – kombinovat i s obojky jiných šířek a vzorů.

Při volbě šíře vodítka berte v úvahu tělesnou konstituci a  „tahavost“  psa. Zatímco menším pejskům postačí popruh široký 2cm, větší plemena a psi, kteří na vodítku tahají, se Vám budou vodit na širším vodítku lépe.

Nevíte-li si rady, neváhejte nás kontaktovat na fuguamy@gmail.com.


 

Vyrábíme několik typů vodítek:

 

PŘEPÍNACÍ VODÍTKA SHORT:

jsou 2,5cm široká a 100cm dlouhá přepínací vodítka, která slouží k vodění větších plemen v blízkosti pána a jsou tedy určena primárně do města. Díky dvěma karabinám se pohodlně nosí přes záda nebo je lze připnout ke kalhotám. Ocení je všichni, kdo jsou zvyklí ovládat psa spíše slovně, ale zároveň je třeba, aby u sebe nějaké vodítko měli „pro případ potřeby “.

PŘEPÍNACÍ VODÍTKA LONG:

jsou 2,5cm široká a 220cm dlouhá přepínací vodítka, na nichž lze vodit psa několika způsoby. V prodlouženém modu poskytne vašemu psovi 2 metry svobody, ve zkráceném vymezí jeho prostor ve městě. Umožňuje přepásání jedné poloviny vodítka přes rameno vodiče a vedení (poslušného) psa s volnýma rukama. Díky dvěma karabinám je možné vést dva psy najednou nebo psa rychle a bez vázání kdekoli připoutat. Z vodítka, dvakrát přepnutého přes pánovo rameno, se díky našim designům stává nepřehlédnutelný módní doplněk.

 

VODÍTKA TERRA 2 a TERRA 2.5:

Univerzální vodítka klasického typu o délce 130 cm s jednou karabinou a smyčkou pro ruku.  Kroužek na smyčce umožňuje jednoduché nošení přes tělo pána. Vyrábíme je v šíři 2 a 2,5cm.