O VÝROBCÍCH FUGUAMY

POUŽITÉ MATERIÁLY

Základem je odolný polypropylenový popruh testovaný na příslušnou zátěž.

Osazení obojku tvoří nerezová posuvka a d-kroužek. Přezky dodáváme buď z kvalitního (PP) plastu nebo kovové. Ty jsou vyrobeny z litiny s galvanizovaným povrchem (galvanický bílý zinkochromát) a jsou tedy odolné vůči korozi. Jsou designovou záležitostí, která se hodí spíše na procházku do města či do kavárny, zatímco pro běžné nošení doporučujeme vzhledem k menší gramáži sponu plastovou.

Na plastové sponě naleznete naše logo, výjimkou jsou spony u nejmenších obojků (1,6 cm), kam logo nelze z technických důvodů umístit. U těchto obojků, stejně jako u obojků (a pásků) s kovovou sponou, je logo aplikováno přímo na textilní část obojku.

 

Osazení vodítek se liší podle typu: jedna nebo dvě nerezové karabiny a příslušný počet kroužků na jejich uchycení.

Vršek všech výrobků tvoří polyesterové žakárové stuhy zhotovené dle návrhů známých světových návrhářů, jakými jsou například Tula Pink nebo Kaffe Fassett.

 

 

ÚDRŽBA A PÉČE O VÝROBKY:

Výrobky nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Pereme je v pračce, ideálně při 40 °C. Doporučujeme je před umístěním do pračky vložit např. do froté ponožky nebo do kapsy nějakého oděvu, aby kovové části „nechrachtaly" v bubnu a nepoškodily vaši pračku.

Pokud jste v našem eshopu nenalezli výrobek podle svých představ, neváhejte nás kontaktovat na fuguamy@gmail.com nebo www.facebook.com/fuguamy. Na objednávku dodáme atypické rozměry či doplňky (pásky, náramky, klíčenky atp.).

Zátěžová zkouška kombinace obojku a vodítka