ZVÝHODNĚNÉ SETY: OBOJEK + VODÍTKO

V této sekci našeho e-shopu naleznete cenově zvýhodněné sety obojků a vodítek ve stejném designu.

Pokud se nebojíte designy kombinovat (čemuž fandíme) a nenaleznete svoji vysněnou kombinaci v nabídce, objednejte produkty samostatně v příslušných sekcích, napište nám a my Vám odečteme 15% při fakturaci.

Obojky o šířkách 2cm, 2,5cm a 4cm dodáváme jakožto set

v kombinaci s vodítkem v jedné ze tří funkčních variant:

Vodítko Terra

-univerzální vodítko klasického typu o délce 130cm a šíři 2 nebo 2,5cm s jednou karabinou a smyčkou pro ruku. Díky nerezovému kroužku na smyčce se dá připnout přes tělo a nosit coby módní doplněk.

Přepínací vodítko Short

-přepínací, 100cm dlouhé a 2,5cm široké vodítko, které slouží k vodění větších plemen v blízkosti pána a jsou tedy určena primárně do města. Díky dvěma karabinám se pohodlně nosí přes záda nebo je lze připnout ke kalhotám. Ocení je všichni, kdo jsou zvyklí ovládat psa spíše slovně, ale zároveň je třeba, aby u sebe nějaké vodítko měli „pro případ potřeby “.

Přepínací vodítko Long

-přepínací, 220cm dlouhé a 2,5cm široké vodítko, na němž lze vodit psa několika způsoby. V prodlouženém modu poskytne vašemu psovi 2 metry svobody, ve zkráceném vymezí jeho prostor ve městě. Umožňuje přepásání jedné poloviny vodítka přes rameno vodiče a vedení (poslušného) psa s volnýma rukama. Díky dvěma karabinám je možné vést dva psy najednou nebo psa rychle a bez vázání kdekoli připoutat. Z vodítka, dvakrát přepnutého přes pánovo rameno, se díky našim designům stává nepřehlédnutelný módní doplněk.

 

Zatím jsme nestihli nafotit všechny produktové sety - pokud máte zájem o set v designu, který se ještě v eshopu nenachází, kontaktujte nás, prosím, na email fuguamy@gmail.com a my Vám set ušijeme.